Kontakt

Poradnia Dietetyki Klinicznej Świat Dietetyki

Zapraszamy do gabinetu przy ul. Prusa 6/1

Jak do nas trafić? Proszę odnaleźć wysoki biały budynek  na skrzyżowaniu ulic Prusa, Poniatowskiego i Kilińskiego (obok dawnego szpitala) oznaczony  ul. Prusa 6-10 na ceglanej portierni. Po prawej stronie od portierni jest furtka, proszę wybrać na domofonie 601 dzwonek. Gabinet mieści się w białym budynku po lewej stronie, klatka numer 6 , mieszkanie numer 1. 

* Aby wysłać wiadomość ze swojej poczty proszę skopiować poniższy adres email i zamiast [at] wstawić @

kontakt[at]swiatdietetyki.pl
Rejestracja telefoniczna:

+48 696 055 267


Joanna Arciszewska-Olejniczak

kontakt[at]swiatdietetyki.pl

+48 696 055 267

Poradnia dietetyczna Wrocław

W razie jakichkolwiek pytań czy chęci umówienia się na konsultację proszę się skontaktować z naszą poradnią dietetyczną. Jesteśmy do dyspozycji pod telefonem, mailowo, a także pod formularzem kontaktowym, którego możecie znaleźć poniżej. Nasza poradnia dietetyczna jest jedyna w swoim rodzaju – Zawsze staramy się podejść do pacjenta indywidualnie i z szacunkiem, tak, aby jego wszystkie wątpliwości zostały rozwiane.

Naszą misją jest stanie się centrum dietetyki na terenie miasta Wrocław. Chcemy to pokazać  jakością sprawowanych przez nas usług, by każdy pacjent czuł się przez nas zadbany i usatysfakcjonowany. Zapraszamy do naszej poradni!

Poniżej mogą Państwo skorzystać z formularza kontaktowego.

3 + 11 =

Rejestracja online

mgr inż. Joanna Arciszewska-Olejniczak⁠

Umów wizytę

Facebook