Dietetyk Wrocław Opinie

Dietetyk Wrocław – opinie pacjentów

Poznaj historie osób, których życie odmieniło się za sprawą nowego stylu życia i odżywiania.

To autentyczne opinie pacjentów, którzy oprócz nadprogramowych kilogramów zmagali się często również z różnymi innymi problemami zdrowotnymi. Każda z osób opuszczała gabinet Świat Dietetyki z wiedzą niezbędną do przygotowywania zdrowych, zbilansowanych posiłków. Jak same wskazują, zbilansowana dieta może być smaczna, zróżnicowana, a co równie ważne, dostosowana do możliwości finansowych i wolnego czasu. Na efekty też nie trzeba czekać długo.

Organizm błyskawicznie przystosowuje się do zmian na lepsze, odwdzięczając się sprawniejszym metabolizmem i skuteczniejszym przyswajaniem cennych składników odżywczych. Fachowa pomoc dietetyka pozwoliła pokonać problem z wagą już wielu osobom. Czas na Ciebie! Świat Dietetyki znajdziesz w centrum Wrocławia. Dietetyk Joanna Arciszewska-Olejniczak przeprowadza również wizyty online, podczas których uczy i podpowiada, w jaki sposób przyrządzać zdrowe posiłki dla całej rodziny.

w

Dodaj swoją opinię...
captchaPierwsze wrażenie jest niesamowite. Pani Joasia ma ogromną wiedzę! W końcu mogłam porozmawiać z kimś kompetentnym, z ogromnym doświadczeniem, a dotatkowo empatycznym. Cieszę się, że zaczynam współpracę z taką osobą, a mój Synek jest pod dobrą opieką – to już można wyczuć nawet po pierwszej konsultacji! Od żadnego dietetyka nie dowiedziałam się tylu konkretów dotyczących rozszerzania diety małego alergika! Jestem przekonana, że mój synek będzie się zdrowo rozwijał pod skrzydłami Pani Joanny.

Karolina

Nie poznałem do tej pory bardziej empatycznej osoby. Pani Joanna zna się na leczeniu lepiej niż ktokolwiek. Ogrom rzeczy jest teraz dla mnie jasnych. Dziękuję i pozdrawiam.

Emanuel

Jako osoba z niedoczynnością tarczycy stwierdziłam, iż pewnie nic się nie da zrobić i moja waga będzie taka jak jest… a tu niespodzianka :), po konsultacjach z Panią Joannę i przestrzeganiu jadłospisu oraz planów żywieniowych, udało mi się zrzucić 11 kilogramów. Bardzo dziękuję za pomoc.

Agnieszka

Polecam. Od dłuższego czasu zmagałam się z problemami zdrowotnymi dotyczącymi głównie pracy jelit, ale również innych dolegliwości. Po wielu nieskutecznych próbach wprowadzania diet byłam mocno zniechęcona do kolejnych działań. Pani Joanna dobrała mi taka dietę, dzięki której natychmiast nastąpiła poprawa zdrowia, jestem zawsze najedzona a konkretne jadłospisy bardzo ułatwiają trzymanie się zasad. Szczerze POLECAM !

Elzbieta P

Pani Joasia, jak zwykle zaspokaja wszystkie potrzeby zwykłego śmiertelnika, będąc sama w sobie niezwykłą osobą i terapeutką. Na uwagę zasługuje nieustanny rozwój, umiejętność słuchania i otwartość na nowe metody. Wdzięczna

Margo

Pani Joanna profesjonalnie i indywidualnie podeszła do mojego przypadku. Po szczegółowym wywiadzie ułożyła dietę dopasowaną do mojego trybu dnia i poziomu aktywności fizycznej. Dzięki czemu nie miałam kłopotów z przygotowywaniem posiłków. W momencie, w którym moje ciało nie reagowała wystarczająco dobrze na dietę, układała nowy jadłospis, tak żebym mogła osiągnąć zamierzone rezultaty. Dzięki niej dowiedziałam się również o nietolerancjach pokarmowych, ci pozwoliło mi się pozbyć niektórych problemów zdrowotnych. Atmosfera w gabinecie jest zawsze przyjazna i ciepła.
Bardzo polecam!

Dorota

Trafiłem do Pani Joanny po długim leczeniu u specjalistów gastrologów, którzy skutecznie pogarszali mój stan zdrowia i samopoczucie do momentu gdy miałem problem z normalnym funkcjonowaniem. W ciągu roku Pani Joanna poradziła sobie z większością moich dolegliwości. Dziś , dzięki fachowej pomocy Pani Joanny i diecie mogę normalnie żyć, mam siłę, energię i dobre samopoczucie. Dziękuje i serdecznie polecam.

Przemysław

Pani Joanna zrobiła mi test na celiakię i nietolerancje pokarmowe, kilka dodatkowych badań i wszystko stało się jasne. Bardzo , bardzo dziękuję, męczyłam się całymi latami jedząc lekkostrawne pieczywo, które po prostu mi szkodziło – mam dużą nietolerancję pszenicy i glutenu. Pani Dietetyk ustaliła moja dietę bez ww. produktów – naprawdę to bardzo wygodne, bo nie musiałam się zastanawiać ciągle co mogę kupić i zjeść a co nie. Teraz , po 4 miesiącach nauczyłam się już sama kupować jedzenie, brzuch nie boli, waga też się ustabilizowała. Serdeczne dzięki.

Danusia

Korzystam z usług gabinetu od lat, razem z rodziną. Profesjonalna, miła obsługa. Na miejscu można zaopatrzyć się w świeże nalewki ziołowe, indywidualnie dobierane do pacjenta. Przynoszą ulgę w dolegliwościach. Rady dietetyczne pomocne, dostosowane do pory roku i dostępnych na rynku produktów. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.

Justyna

Wspaniała komunikacja! Wiedza Perfect! Pani dietetyk wyjaśniła mi wszystko, rozwiała mnóstwo niewiadomego! Odpowiednia osoba na odpowiednimi miejscu! Zaangażowanie na 100% polecam z całego serca! Sama przyjemność takiej współpracy!

Jadzia

Pani Joanna to profesjonalistka w najwyższym tego slowa znaczeniu. Cechuje ją gigantyczna wiedza, która jest nieustannie poszerzana. Do trgo umiejętność słuchania, olbrzymie doświadczenie i intuicja. Od 3lat nieustannie zachwycona i w regularnym kontakcie terapeutycznym. Polecam każdemu. P.S słowa bardzo uznanego diabetologa nt. Pani Arciszewskiej: lepiej Pani nie mogła trafić

Małgosia

Pani Joasia posiada znakomitą wiedzę i doświadczenie w zakresie przywracania zdrowia i równowagi w obciążonym organizmie.Bardzo duża uważność w słuchaniu pacjenta daje poczucie zaopiekowania i bezpieczeństwa.Szybko pojawiają się efekty w postaci dobrego samopoczucia i wzmocnienia sił witalnych organizmu.Szczegółowa analiza wyników badań przez Panią Joasię pozwala postawić właściwą diagnozę i włączyć odpowiednie ziołowe preparaty.Pani Joasia jest gotowa zawsze pomóc, za każdym razem kiedy zwróciłam się z zapytaniem, watpliowością zawsze otrzymałam szybka i wyczerpującą odpowiedz, za co jestem ogromnie wdzięczna:)).Polecam każdemu kto ma jakiś zdrowotny problem,aby rozpoczął swoją drogę do zdrowia od spotkania z Panią Joasią.Bardzo dziekuje,że kiedyś nasze drogi się spotkały:))

Anna J

Pani Asia to fantastyczny specjalista! Nie dość, że ma ogromną wiedzę w zakresie dietetyki i metod naturalnego leczenia, to ponadto jest osobą bardzo ciepłą, podchodzącą w sposób bardzo indywidualny do pacjenta. Podczas rozmowy czuję, że naprawdę rozumie problemy z którymi się zmagam, a proponowane przez nią rozwiązania są bardzo skutecznie i pomagają w leczeniu i funkcjonowaniu w jak najbardziej komfortowy i normalny sposób 🙂

Agnieszka

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Joanny. Wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze, przy jednoczesnym poczuciu, że mam do czynienia z osobą, która świetnie zna się na tym co robi i jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Pani Joasia udzieliła mi odpowiedzi na wszelkie moje pytania i wątpliwości, zasugerowała jeszcze kilka dodatkowych rozwiązań, a także udostępniła mi różne gotowe przepisy, ułatwiające przejście na zleconą przez lekarza dietę.
Z całym przekonaniem szczerze polecam wszystkim Panią Joannę!

Emilia

Pani Joanna dała mi nadzieję! Opinia po pierwszej wizycie jest bardzo optymistyczna, ale czuję, że po tym spotkaniu w końcu coś może się poprawić w mojej sytuacji. Od kilku miesięcy walczę z przeróżnymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego, jestem wyjęta z życia i ledwo funkcjonuję, choć według lekarzy jestem okazem zdrowia (z paroma drobnymi mankamentami), bo badania przecież są dobre. A mnie wciąż boli i uwiera. I tak byłam odsyłana do domu z receptami na leki, które mają jedynie pozbyć się dokuczliwych objawów mojego „niewiadomoczego”, oczywiście leki te działają średnio lub wcale. Postanowiłam pójść w inną stronę, dlatego umówiłam się na wizytę do Pani Joanny. Jestem nieco oszołomiona ilością informacji, ale wszystko zostało mi na tyle dobrze wytłumaczone i rozpisane, że myślę, że szybko się połapię. Bardzo ważne jest dla mnie całościowe podejście i uwzględnianie wszystkich moich spostrzeżeń – wreszcie czuję się uważnie wysłuchana bez bagatelizowania części moich dolegliwości na rzecz innych. Mam nadzieję, że plan działania, jaki otrzymałam zadziała i dalsza współpraca pozwoli mi zostawić ocenę 5/5.
Dziękuję!

Karolina

Polecam! Pani Joanna jest naprawdę profesjonalnym dietetykiem . Miałam przyjemność współpracować wcześniej z innymi osobami, ale w przypadku Pani Arciszewskiej zrozumiałam jakich produktów powinnam unikać, które łączyć ze sobą i jak komponować posiłki żeby nie było nudno i zawsze smacznie. Jadłospisy, które otrzymałam są trafnie dobrane, świetnie przygotowane i zawieraja mnóstwo wskazówek jak dobierać potrawy każdego dnia. Otrzymałam ciekawą, profesjonalną pomoc. Schudłam, mam siły do działania i co najciekawsze nie powróciłam do starych nawyków i poprzedniej wagi. Polecam!!!

Beata

Polecam! Pani Joanna mi bardzo dokładnie wytłumaczyła mi czego jeść nie mogę przy moich objawach, co będzie mi szkodzić, a co pomagać. Okazało się, że mogę jednak jeść wiele produktów i przede wszystkim mogę jeść smacznie 🙂 Jadłospis, który otrzymałam jest świetnie przygotowany i zawiera mnóstwo wskazówek jak potrawy przygotować. Otrzymałam fachową pomoc, naprawdę polecam 🙂

alina

Jestem po pierwszej wizycie, ale już jestem szczęśliwa że trafiłam na P. Joannę.
Po 4 latach złego samopoczucia, chodzenia po lekarzach, jedyna osoba która wysłuchała i w końcu powiedziała co może być przyczyną moich dolegliwości. Juz stracilam nadzieję, chciałam się poddać i nagle pojawiła się p. Joasia. Po pierwszym spotkaniu wiem, że to kobieta anioł i mocno wierzę ze będę jeszcze normalnie funkcjonować dzięki p. Joasi

Sylwia H

Bardzo się cieszę że mogłam poznać Panią Joannę,przeszłam różne koleje odchudzania i diet a nawet dietetyków. Dopiero Pani Joanna potrafiła ogarnąć, całą moją problematykę żywieniową. Jesteśmy nadal w kontakcie i wierzę (po objawach i efektach jakie mam obecnie) że moje żywienie i nadwaga będą moim i Pani Joanny sukcesem. Samopoczucie jakie mam przy stosowaniu się do jadłospisu jaki mi zaplanowano jest fantastyczny Pani Joanno bardzo dziękuję 🙂

Małgorzata

Pani Joanna jest niesamowita i to nie tylko dlatego, że jest świetnym specjalistą ale też z powodu niekonwencjonalnego podejścia do pacjenta. Potrafiła wyciągnąć mnie z autoagresywnej choroby, gdzie tradycyjna medycyna zawiodła i lekarze rozkładali ręce. Cierpiałam na WZJG i jednostki pokrewne. Specjalnie użyłam czasu przeszłego, gdyż od ok 1,5 roku czuję się świetnie, bez leków. Niesamowite. Gdybym nie doświadczyła tego na własnej skórze, nie uwierzyłbym. A jednak. Polecam wszystkim wizytę u Pani Joanny a szczególnie tym co stracili nadzieję.

Kasia

Pani Joanna zdiagnozowała u mnie insulino-oporność, której nie zdiagnozował żaden z lekarzy z których usług, których korzystałem. Otyły jestem od zawsze, czyli praktycznie od urodzenia. Miałem różne diety, a efekt yoyo zawsze powracał. Dopiero Pani Joanna pokazała jak można zmienić nawyki żywieniowe, by bez wyrzeczeń zamienić jakość posiłków tak, że od listopada do kwietnia schudłem 14 kilogramów i dalej chudnę. Samopoczucie również jest bez porównania lepsze; tak samo jak cera, paznokcie, włosy, kondycja, energia. Poza kompetencjami Pani Joanny muszę jeszcze powiedzieć, że współpraca odbywała się bez najmniejszego problemu, zawsze sympatycznie, dużo śmiechu przy każdej wizycie. Niezwykle kontaktowa, uczynna i otwarta. Polecam wszystkim znajomym, którzy tego potrzebują i również polecam wszystkim innym!

Adrian

Od lat zmagam się z problemami skóry- AZS, wypryski skórne, pokrzywka oraz reakcjami alergicznymi, które pogłębiają mój stan. Przychodząc do Pani Joanny byłam w rozpaczy, zmęczona fizycznie i psychicznie wieloletnią walką z moim organizmem i licznymi lekarzami, którzy nie potrafili mnie poprowadzić w leczeniu, by znaleźć przyczynę/y moich problemów, a jedynie przepisywali ciężkie leki sterydowe, kiedy było już bardzo źle. Pani Joanna jest osobą, której szukałam od lat- jest przesympatyczna, sucha uważnie i cierpliwie, tłumaczy wszystko i proponuje rozwiązania, które po wprowadzeniu w życie, mają na celu polepszenie jakości codziennego dnia w wielu sferach życia! Dziękuję za okazaną mi troskę i rady, moja terapia jeszcze trwa, ale już widzę rezultaty o jakich nie śniłam! Polecam wszystkim z pełni serca! Szczególnie tym którzy wierzą, że lepiej dbać o swoje zdrowie cały czas, a nie tylko zaleczać skutki naszych problemów! Nasze ciało mówi nam wszystko, a Pani Joanna jest najlepszym tłumaczem między nami a naszym ciałem!

Marta

Ogromny profesjonalizm i holistyczne podejście do stanu zdrowia pacjenta. Bardzo cenię, gdy ktoś łączy wiedzę akademicką z medycyną chińską, czy też ogólnie z ziołolecznictwem. Nalewki ziołowe, które można kupić na miejscu, bardzo mi pomogły. Regularnie wracam po adaptogeny. Pani Joanna nie tylko jest skarbnicą wiedzy, ale jest także przemiłą i empatyczną osobą.

Katarzyna

Bardzo polecam. Pani Joanna jest osobą przesympatyczną słucha uważnie i cierpliwie, poświęca tyle czasu ile potrzebujemy. Dziękuję bardzo za okazaną mi troskę , rady i postawienia na nogi!!! Polecam wszystkim z pełni serca. Pani Joanna to po prostu ” Anioł chodzący po ziemi”

Żaneta

Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani Joanny, która jest osobą niezwykle miłą, sympatyczną, pogodną a co najważniejsze posiada dużą wiedzę z zakresu chorób autoimmunologicznych, alergii pokarmowych, problemów z jelitami. Oprócz oczywiście diety Pani Joanna zaproponowała pomocne zioła, suplementy, leki.

Joanna R.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Odwiedzalam wielu specjalistów w tym m.in. profesorów nadzwyczajnych i ciągle borykalam się z problemem. Żeby być dobrym specjalistą trzeba jeszcze być dobrze zaznajomionym z tematem oraz żywo interesować sie problemem patrząc indywidualnie na pacjenta. Tak właśnie czuję się po wizycie u Dietetyk Joanny Arciszewskiej. Chwała Bogu, że są tacy ludzie, którzy również mimo swoich problemów zdrowotnych w rodzinie szczerze chcą pomagać innym. Jest 4 dzień po wizycie.. Oprócz lepszego samopoczucia, nie denerwuje sie, jestem wypoczęta. Niesamowite jak dieta i niedobory wpływają na czlowieka.

beauty_secret

Polecam!!! Pani Joanna jest świetnym diagnostą z komplementarną wiedzą i doświadczeniem.
Przez prawie trzy lata chodziłem po lekarzach i żaden nie wiedział co mi dolega. Do psychiatry chciał mnie jeden wysłać, bo twierdził, że to psychosomatyczne 🙂
Pani Joanna po przeprowadzeniu wywiadu zleciła wykonanie testów na nietolerancje pokarmowe i w ciągu kilku dni problem się wyjaśnił.
Potrzebny był ktoś kompetentny i zaangażowany.

Paweł

Bardzo dziękuję, Pani. Jestem obcokrajowcem i nie mówię dobrze po polsku. Napisanie tutaj recenzji to tylko niewielka część tego, jak bardzo jestem wdzięczny. Mój syn ma alergie pokarmową. Piszę tę recenzję po 3 konsultacjach z Pani. Każda konsultacja jest bardzo wydajna i skuteczna. Jestem bardzo wdzięczny Bogu za połączenie mnie z tak wspaniałą osobą. Jej technika była skuteczna już po pierwszej konsultacji.

U.D.

Wcześniej myślałam, że potrafię schudnąć sama. Bo przecież ponad 20 kg nadwagi można jakoś zrzucić … wystarczy mniej jeść. Tylko, że po kilku próbach okazało się, że to wcale nie takie proste. Dietetyk to chyba ostatnia myśl, jaka mi przyszła do głowy. Do dietetyka chodzą przecież osoby, które mają problem z wagą wynikający z jakiejś choroby. A ja takiej nie miałam {…nie licząc wsuwania słodyczy i innych świńst w ilościach hurtowych}. Przez przypadek dostałam kontakt do pani Joanny i wtedy zaczęła się wielka (a tak naprawdę mała – bo bezbolesna) zmiana w moim jedzeniowym życiu.
Wiem teraz, jak jeść, aby nie być głodną :-), co jeść i ile jeść. Zawsze otrzymuję fajny, ciekawy jadłospis dopasowany do moich preferencji. Jedzenia jest dużo (nie tylko listek sałaty:-)), potrawy są urozmaicone. Poznałam szereg nowych produktów, o których istnieniu wcześniej nie wiedziałam! Lista zakupów, którą pani Joanna dołącza do jadłospisu bardzo pomaga w życiu. W sklepie wiem, co mam kupić. Nie wydaję już pieniędzy na mnóstwo niepotrzebnego jedzenia, które kiedyś i tak lądowało potem w koszu.
I najważniejsza kwestia…pani Joanna dba o to, aby efekty zmiany wagi były utrzymane. Wizyty co kilka tygodni, ważenie, rozmowa motywująca, bardzo pomagają takim leniuchom bez silnej woli jak ja. Muszę jakoś trzymać dietę, bo potem trzeba przyjść na ważenie. Więc głupio by było dać plamę! 🙂
A tak na serio bardzo polecam panią Joannę wszystkim, którzy potrzebują pomocy dietetyka. Naprawdę bardzo fajna, ciepła i bezpośrednia osoba, która przekazuje swoją wiedzę w sposób prosty i jasny, bez zadęcia i wymądrzania się (jak to mają czasem w zwyczaju niektórzy lekarze). I która autentycznie chce ci pomóc.
Dziękuję 🙂

Renata

Bardzo ciepła osoba, profesjonalna, z ogromną wiedza, która zaskakuje niektórych lekarzy. Dieta bardzo ciekawa, pełna pysznych i zdrowych przepisów. To Pani Asia skierowała mnie na badania, choć lekarz pierwszego kontaktu twierdził, ze wszystkie wyniki są bardzo dobre. I dzięki temu znalazłam przyczynę swojego złego samopoczucia. Polecam!

Joanna G.

Dowiedziałam się o pani doktor tzw pocztą pantoflową.Jestem pacjentka od niedawna,dziś była druga wizyta po kilku tygodniach.Efekty terapii zaczęły być odczuwalne bardzo szybko.Moja terapia jest ukierunkowana stricte zdrowotnie.Pani doktor oprócz profesjonalizmu ,obszernej wiedzy zawodowej, świetnej komunikacji z pacjentem,to również jest przemiłą osobą.Polecilam kilku osobom tego świetnego lekarza i już też są po kilku spotkaniach również bardzo zadowoleni.Polecam każdemu ,kto ma problemy ze zdrowiem.

Beata

Polecam Panią Joannę z całego serca wszystkim, którzy chcą zmienić nawyki żywieniowe i stracić kilka kilogramów bez głodzenia się, wielkich wyrzeczeń, smacznie i przyjemnie. Pani Joanna jest moim guru, dzięki niej straciłam kilka zbędnych kilogramów, czuję się świetnie, mam listę nowych przepysznych dań i wiem, że nie czeka mnie efekt jojo. Podczas wizyty wysłuchuje uważnie, później jest świetny kontakt smsowy/telefoniczny czy mailowy. Ma też dużą wiedzę o ziołach, co mile mnie zaskoczyło. Jest przemiłą osobą, z każdej wizyty wychodziłam z uśmiechem 🙂 Super lekarz!

Magda

Do Pani Joanny trafilam po roku nieudanych staran o dziecko spowodowanych torbieliwatoscia jajnikow zwanych PCOS. Pani doktor zalecila badania krwii w celu wykluczenia alergii pokarmowych i to byl strzal w 10. Po 4 tygodniach diety ulozonej specjalnie dla mnie nie tylko schudlam ale i udalo sie zobaczyc upragnione 2 kreski. Dodatkowo zainteresowala sie moja tarczyca i posilki byly tak skomponowane by uzupelniac niedobory. Dieta smaczna i prosta w przygotowaniu. Obiady przygotowywalam na 2 dni wiec nie spedzalam duzo czasu w kuchni. Duzo koktajli owocowych, ktore rowniez posmakowaly mojemu mezowi.
Bardzo serdecznie polecam.

Mo

Jestem zachwycona z kolejnej wizyty. Pani Joanna jest:
– niesamowicie sympatyczna
– słucha uważnie długich opowieści pacjenta
– tłumaczy precyzyjnie zalecenia diety
– profesjonalna wiedza
Polecam!

Alicja

Do Pani Joanny trafiłam z polecenia. Niestety jak to kobiety mają bardzo się odchudzają przed ślubem a później chwil nieuwagi i waga wraca. Pani Joanna pomogła mi schudnąć bez głodowej diety kilka ładnych kilogramów. Ja nie mam problemów zdrowotnych jednakże dzięki diecie dostosowanej do konkretnych potrzeb udało się mojej mamie zbić cukier. Obie korzystamy z rad i jadłospisów Pani Joanny. A to nie koniec bo target obrałam większy ????!

j.szajsner

Pani Joanna jest osobą o ogromnej wiedzy i wielkim sercu. Trafiłam do pani dietetyk z informacjami o diecie w moich schorzeniach z internetu pełna nerwów i przygnębienia. Pani magister wyjaśniła wiele niepewności, ułożyła pyszny jadłospis, przekazała ogrom informacji nie tylko z zakresu dietetyki ale też z innych dziedzin a przede wszystkim uspokoiła. Kontakt nie stanowi problemu – telefon, email czy dodatkowa konsultacja. To dopiero początek naszej współpracy ale mam nadzieje, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Serdecznie polecam! 🙂

Marta

Bardzo polecam. Miła obsługa i ogromna pomoc. Idealnie dobrane produkty za pierwszym razem. Można w pełni zaufać. Miałam zdiagnozowanego potworniaka i skierowanie na zabieg. Jednak na zabieg nie poszłam i dzięki konsultacji u Joanny i zastosowaniu produktów, które kupiłam od niej wyleczyłam się z potworniaka i uniknęłam zabiegu. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc !

Dominika

Pani Doktor jest przesympatyczna i ma wspaniałe podejście do dzieci.
Najpierw przeprowadziła szczegółowy wywiad nastepnie zaproponowała nam leczenie.
Mam nadzieję, że po roku poszukiwań w końcu dotarliśmy pod właściwy adres.

I.F.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Konkretnie została omówiona dieta (operacja żołądka) Dziękujemy.

Romuald

Pani Asia to wspaniały dietetyk z ogromnym doświadczeniem. Posiada wiedzę nie tylko z zakresu dietetyki ale również z zielarstwa i medycyny chińskiej dzięki czemu podchodzi do pacjenta holistycznie. Polecam z całego serca❤️

Jolanta A

Bardzo dobra dietetyczką i genialna zielarka. Unormowała moje ciśnienie i ustabilizowała funkcje wątroby. Piję zioła i nalewki przez Nią zaordynowane i jestem w formie! Polecam!

Danuta M

Pani Joanna jest bardzo sympatyczną osoba wizyta przebiegała przyjemnie , otrzymalam konkretne odpowiedzi na moje pytania. Jest osobą o ogromnej wiedzy, dowiedziałam się bardzo wielu ważnych rzeczy na temat mojej choroby i mam nadzieje ze terapia poskutkuje. Jestem bardzo zadowolna ze trafiłam na Panią Joannę jest godna zaufania. Polecam !!!

asiaostrowska

Facebook