Kontakt

Poradnia dietetyczna Świat Dietetyki – Dane kontaktowe

 

info@swiatdietetyki.pl

purchasing cytotec purchasing cytotec +48 696 055 267

Zapraszamy do gabinetu przy ul. Prusa 6/1

Jak do nas trafić? Proszę odnaleźć nowy biały budynek LOKUM VENA na skrzyżowaniu ulic Prusa, Poniatowskiego, Kilińskiego oznaczony numerem ul. Prusa 6a. Gabinet meści się w tym budynku, na parterze. Wejście furtką obok ceglanej portierni. Proszę na domofonie wybrać 601 dzwonek.

 

Rejestracja telefoniczna: http://festabikers.com/live-dalla-festa-bikers http://festabikers.com/live-dalla-festa-bikers 696 055 267

Poradnia Świat Dietetyki ul. Prusa 6/1 , 50-319 Wrocław


Joanna Arciszewska

info@swiatdietetyki.pl

here are the findings http://www.solococina.es/288-dte71822-women-seeking-men-in-saudi-kugli.html +48 696 055 267

Poradnia dietetyczna Wrocław

W razie jakichkolwiek pytań czy chęci umówienia się na konsultację proszę się skontaktować z naszą poradnią dietetyczną. Jesteśmy do dyspozycji pod telefonem, mailowo, a także pod formularzem kontaktowym, którego możecie znaleźć poniżej. Nasza poradnia dietetyczna jest jedyna w swoim rodzaju – Zawsze staramy się podejść do pacjenta indywidualnie i z szacunkiem, tak, aby jego wszystkie wątpliwości zostały rozwiane.

Naszą misją jest stanie się centrum dietetyki na terenie miasta Wrocław. Chcemy to pokazać  jakością sprawowanych przez nas usług, by każdy pacjent czuł się przez nas zadbany i usatysfakcjonowany. top dating sites in dallas find here Zapraszamy do naszej poradni!

 

Poniżej mogą Państwo skorzystać z formularza kontaktowego.

11 + 7 =

Joanna Arciszewska - ZnanyLekarz.pl

Facebook